O nás

Ponuka nábytku je dnes skutočne obrovská. Môžete si vybrať od lacného, doma zmontovaného nábytku, až po dizajnový nábytok z ocele a kože za tisíce eur. Pri zariaďovaní svojho domova som si však uvedomil, že niečo tu predsa len chýba.

Pavol Danko Wood DesignNábytok, ktorý je presiaknutý prírodou, no je zároveň aj funkčný a napĺňa potreby domácnosti 21. storočia. Nábytok, ktorý je originálny, ale zároveň výchádza zo stáročných tradícií slovenských domovov. Nábytok, ktorý po Vás zdedia Vaše deti, ale ktorý bude cenovo dostupný aj bežnému človeku.

Roky skúseností a práce s drevom, kovom a kameňom som začal premieňať na unikátny drevený nábytok, ktorého ukážky nájdete na tejto stránke. Nábytok je robený ručne a na mieru, preto je každý kus originál. Je robený z masívu, z drevotriesky, alebo z kombinácie týchto materiálov – všetko podľa dohody s klientom.

Pre Váš domov Vám s mojimi kolegami vieme pripraviť nielen jednotlivé kusy nábytku, ale celé riešenia interiéru, vrátane obložení a dekoratívnych prvkov.

Žite s drevom!

pavol danko podpis